W dniu 21.05.2021 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Połczynie Zdroju odbył się VII Wiosenny Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego.
Organizatorem turnieju była Salezjańska Organizacja Sportowa SALOS Połczyn – Zdrój, współorganizatorzy to Starostwo Powiatowe Świdwin, gmina Połczyn – Zdrój, Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Połczynie-Zdroju.
W turnieju wystartowało 54 zawodników z powiatu świdwińskiego. Zawody rozegrano w czterech kategoriach:
Klasy I-III (zawodniczki/zawodnicy rocznik 2013-2011):
- Chilla-Kowalska J. (SP1 SALOS POŁCZYN - ZDRÓJ), 2. Kisiel Z. (SP1 SALOS POŁCZYN - ZDRÓJ), 3. Wawreńczuk L. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN-ZDRÓJ) / 4. Szczygieł R. (SP1 SALOS POŁCZYN - ZDRÓJ), 5. Szpak D. (SP1 SALOS POŁCZYN - ZDRÓJ), 6. Gajek W. (SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ), 7. Aleks F. (SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ),
8. Spychała M. (SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ), 9. Kuchowicz W. (SP2 POŁCZYN - ZDRÓJ), 10. Bączek M. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ), 11. Lubiński K. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ), 12. Ogorzałek C. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ), 13. Barski W. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ), 14. Pawlukiewicz N. (Świdwin).
Klasy IV-VI (zawodniczki/zawodnicy rocznik 2010-2008):
- Szpak W., SP1 SALOS POŁCZYN – ZDRÓJ, 2. Ambrozik Z. SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ, 3. Kozieł W. SP1 SALOS POŁCZYN – ZDRÓJ , 4. Gemza G. SP1 SALOS POŁCZYN – ZDRÓJ , 5. Bobrowska N. SP1 SALOS POŁCZYN – ZDRÓJ , 6. Król M. SP1 SALOS POŁCZYN – ZDRÓJ , 7. Steciak Z., 8. Babska M., 9. Bobrowska N. SP1 SALOS POŁCZYN – ZDRÓJ, 10. Turowska J (SALOS SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ), 11. Wawreńczuk L. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ) / 12. Krysiak A. (SP1 SALOS POŁCZYN - ZDRÓJ), 13. Śliz K., 14. Strużyński J., 15. Mastyjan F., 16. Buczek F., 17. Lis F. (wszyscy z SP1), 18. Błaszczyk J. (SALOS POŁCZYN - ZDRÓJ), 19. Czerwieniec K. (SALOS POŁCZYN - ZDRÓJ), 20. Rakowski O. (SP1-reprezentujący KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ ), 21. Barski M. (SP1-reprezentujący KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ), 22. Gajewski M. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ), 23. Ogorzałek C. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ), 24. Kurażyński T. (Świdwin), 25. Zborowski M. (Świdwin), 26. Kula M. (Świdwin), 27. Wiszniewski M. (Świdwin), 28. Gumowski K. (Świdwin) 29. Adamik M. (Świdwin), 30 (Świdwin). Pawlukiewicz N. (Świdwin)
Młodzież szkolna (klasy VII SP – II klasy szkoły ponadpodstawowej dziewczęta i chłopcy)
- Czaja D. SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ, 2. Laskiewicz Z. SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ, 3. Augustyniak J. SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ, 4. Basiński B. SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ, 5. Laskiewicz K. (Świdwin), 6. Kocół A. (ZSP POŁCZYN - ZDRÓJ) , 7. Samec J. (ZSP POŁCZYN - ZDRÓJ), 8. Suwalski J. (ZSP POŁCZYN - ZDRÓJ), 9. Lvova K. (ZSP POŁCZYN - ZDRÓJ), 10. Batóg D. (SALOS POŁCZYN-ZDRÓJ), 11. Milczarek F. (SALOS POŁCZYN-ZDRÓJ),
Zawodnicy za zajęcie I-III miejsca otrzymali puchary i dyplomy, za miejsca pozostałe każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom za udział. Nagrody zostały zakupione ze środków Starostwa Powiatowego Świdwin i Gminy Połczyn - Zdrój.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
Klasy I-III (zawodniczki rocznik 2013-2011):
MIEJSCE I – WAWREŃCZYK L. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ)
MIEJSCA II – CHILLA – KOWALSKA J. (SP1 SALOS POŁCZYN - ZDRÓJ)
MIEJSCE III – KISIEL Z. (SP1 SALOS POŁCZYN-ZDRÓJ)
Klasy I-III (zawodnicy rocznik 2013-2011):
MIEJSCE I – OGORZAŁEK C. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ)
MIEJSCE II – PAWLUKIEWICZ N. (ŚWIDWIN)
MIEJSCE III – BĄCZEK M. ( SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ)
Klasy IV-VI (zawodniczki rocznik 2010-2008):
MIEJSCE I – WAWREŃCZUK L. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ)
MIEJSCE II – SZPAK W. (SP1 SALOS POŁCZYN - ZDRÓJ)
MIEJSCE III – BOBROWSKA N. (SP1 SALOS POŁCZYN - ZDRÓJ)
Klasy IV-VI (zawodnicy rocznik 2010-2008):
MIEJSCE I – KULA M. (ŚWIDWIN)
MIEJSCE II – OGORZAŁEK C. (SP2, KTS PERŁA POŁCZYN - ZDRÓJ)
MIEJSCE III – GUMOWSKI K. (ŚWIDWIN)
Młodzież szkolna (klasy VII SP – II klasy szkoły ponadpodstawowej dziewczęta)
MIEJSCE I – LVOVA K. (ZSP POŁCZYN - ZDRÓJ)
Młodzież szkolna (klasy VII SP – II klasy szkoły ponadpodstawowej chłopcy)
MIEJSCE I – LASKIEWICZ K. (ŚWIDWIN)
MIEJSCE II – CZAJA D. (SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ)
MIEJSCE III – BASIŃSKI B. (SP1 POŁCZYN - ZDRÓJ)
Dziękujemy za pomoc techniczną Paniom: Malwinie Szczygieł, Agacie Basińskiej, Marii Rydel i Panom: Kazimierzowi Kuchowiczowi, Dariuszowi Nowakowi, Dariuszowi Gąsiorowskiemu, Janowi Guźlińskiemu i Edwardowi Chomontkowi oraz uczniom naszej szkoły zaangażowanym w sprawnym przeprowadzeniu turnieju: Natalia Bobrowska, Milena Król, Julia Turowska, Zdzisław Laskiewicz, Jakub Augustyniak, Marysia Szymańska, Wiktoria Szpak, Maja Babska, Zosia Steciak, Wiktorii Kozieł.