Szczepienia chronią – Zaufaj nauce!
W ramach zbliżającego się Europejskiego Tygodnia Szczepień 2026, serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na prelekcję poświęconą roli szczepień ochronnych oraz skutecznej walce z dezinformacją medyczną.
Wydarzenie organizowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Świdwinie ma na celu dostarczenie rzetelnej wiedzy opartej na dowodach naukowych.
Do udziału w spotkaniu zachęcamy również osoby sceptyczne oraz te, które mają wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa szczepień. Jest to przestrzeń stworzona do merytorycznego dialogu, gdzie w atmosferze wzajemnego szacunku będzie można skonfrontować swoje obawy z faktami i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.
Szczegóły spotkania:
• 20 kwietnia 2026 r. (poniedziałek)
• Godzina: 10:00
• Centrum Nauki CORDIS w Świdwinie
Zdrowie publiczne jest naszą wspólną sprawą, dlatego warto budować swoją opinię w oparciu o sprawdzone źródła.
ZAPRASZAMY !!

