Logo Starostwa Powiatowego w Świdwinie

Modernizacja i zagospodarowanie przestrzeni terenów szpitala w Połczynie – Zdroju. Umowa podpisana!

fundusze_eu_dla_p-zach- 

Dziś w Starostwie Powiatowym podpisana została umowa o realizację zadania w ramach projektu „Mała retencja w gminach dorzecza Parsęty”, dofinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Priorytet 2 Fundusze Europejskie na rzecz zielonego Pomorza Zachodniego, Działanie 2.12 Adaptacja do zmian klimatu, Typ projektu 3 Mała retencja wodna.

Przy podpisaniu umowy obecni byli: Pan Mirosław Majka - Starosta Świdwiński, Prezes Zarządu firmy GORBUD sp. z o.o., Pan Kamil Ryszard Skoczny,  Pani Violetta Smolarska - prezes zarządu Przyjaznego Szpitala  w Połczynie-Zdroju sp. z o.o. oraz Pani  Anna Buniak - skarbnik powiatu świdwińskiego.

Przedmiot zamówienia obejmuje realizację robót budowlanych w systemie zaprojektuj i wybuduj wokół budynku Przyjaznego Szpitala w Połczynie- Zdroju, przy ul. Szpitalnej 5 w Połczynie- Zdroju.

Głównym założeniem inwestycji jest modernizacja i zagospodarowanie przestrzeni terenów szpitala w Połczynie – Zdroju wraz z utworzeniem systemu małej retencji. Projekt ma na celu poprawę wykorzystania, zagospodarowania wód opadowych, walorów estetycznych, wizualnych i użytkowych ogólnodostępnej przestrzeni miejskiej. Przewiduje się wykonanie prac mających na celu retencjonowanie wody w miejscu powstania opadu i zagospodarowanie wód w obszarze sąsiadującym ze szpitalem powiatowym.

Wykonawca realizujący zadanie to firma GORBUD Sp. z o.o., ul. Kołobrzeska 8C, 78-300, Świdwin, wartość zadania 3.962.000,00, okres realizacji do końca sierpnia 2026 roku.

Galeria zdjęć

podpisanieumowy01 podpisanieumowy02 podpisanieumowy03 podpisanieumowy04 podpisanieumowy06 podpisanieumowy07 podpisanieumowy08 podpisanieumowy09 podpisanieumowy10 podpisanieumowy12 podpisanieumowy13 podpisanieumowy14 podpisanieumowy15 podpisanieumowy16 podpisanieumowy18
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności