Logo Starostwa Powiatowego w Świdwinie

Szkoła Cukrzycy zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejny wykład !

Temat: Leczenie cukrzycy - dlaczego insulina? Cukrzyca u kobiety - problem nie tylko kobiet.


Wykład poprowadzi doktor Jerzy Krawczyk


Spotkanie odbędzie się we wtorek 27 stycznia 2026 r. o godzinie 16.00Centrum Nauki Cordis.



Zapraszamy!!

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności