Mobilny Punkt Informacyjny w Świdwinie
poniedziałek, 16 stycznia 2017 16:55

plakatMPILokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wraz ze Starostwem Powiatowym w Świdwinie, serdecznie zapraszają na indywidualne spotkanie – rozmowę  ze specjalistą ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, podczas którego będzie można otrzymać informację m.in. o:

-        wsparciu z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,

-        środkach na otwarcie działalności gospodarczej,

-        dotacjach i pożyczkach na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej,

-        finansowaniu kursów i szkoleń zmierzających do podniesienia kwalifikacji zawodowych,

-        zasadach pozyskania dofinansowania,

-        aktualnych i przyszłych ogłoszeniach o naborach wniosków.

Najbliższy Mobilny Punkt Informacyjny odbędzie się:

• 25 stycznia 2017r., w godzinach od 10:30 do 13:30 – Starostwo Powiatowe w Świdwinie, ul. Mieszka I 16, 78-300 Świdwin.

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematem Funduszy Europejskich: do społeczności lokalnej, osób fizycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedstawicieli III sektora oraz wszystkich zainteresowanych tematyką unijną.

Organizator spotkania:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku