Mobilny Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego
wtorek, 26 stycznia 2016 13:35

PLAKAT1_2

Projekt pt. Utworzenie Centrów Aktywności Cyfrowej Potwierdzające Profil Zaufany w Powiecie Świdwidwińskim został dofinansowany ze środków

Ministra Cyfryzacji

Profil zaufany jest bezpłatną metodą potwierdzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji. Profil zaufany działa jak odręczny podpis, dzięki któremu można załatwiać sprawy urzędowe drogą elektroniczną.

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Świdwińskiego do Mobilnego Punktu Potwierdzającego profil zaufany ePuap: od poniedziałku do piątku - Starostwo Powiatowe w Świdwinie, ul. Mieszka I 16, Świdwin, tel. 94 36 50 301, w godz. od 8.30 – 11.30. W każdy ostatni czwartek miesiąca, w godz. od 9.00 do 12.00 będzie organizowany dyżur na terenie Powiatu Świdwińskiego. W styczniu (28.01.2016r.) w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Świdwinie, w lutym (25.02.2016r.) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Świdwinie, w marcu (31.03.2016r.) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Połczynie – Zdroju.

SP

*******************

Powiat Świdwiński otrzyma pieniądze na Centra Aktywności Cyfrowej

Resort administracji zaprezentował listę rankingową projektów informatycznych złożonych w ramach konkursu na dofinansowanie przedsięwzięcia wspierającego rozwój społeczeństwa informacyjnego. W ramach naboru złożono 49 wniosków o dofinansowanie. Dotację otrzyma 38 podmiotów, które złożyły najlepsze projekty, wśród nich znalazł sie Powiat Świdwiński. Łączna kwota dofinansowania to 539 691,51 zł.

Wiecej informacji:

SP