Powiatowy konkurs na najładniejszą pisankę wielkanocną 2017
wtorek, 14 marca 2017 13:15
pisanka

Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju zaprasza do udziału w konkursie Na najładniejszą pisankę wielkanocną. Po raz pierwszy konkurs ma zasięg powiatowy! Konkurs skierowany jest do osób indywidualnych, które ukończyły 18 lat – twórców amatorów z terenu naszego powiatu.

Konkurs przewiduje 3 kategorie:

Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana metodą tradycyjną;

Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana dowolną techniką zdobienia jaj;

Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana z dowolnie wybranych materiałów.

Pisanki należy dostarczyć w opakowaniu wraz z czytelnie wypełnioną kartą zgłoszenia na adres: Centrum Kultury – Biblioteka Publiczna (Zamek); ul. Zamkowa 7; 78-320 Połczyn-Zdrój. Termin złożenia prac konkursowych upływa 3 kwietnia 2017 r. o godzinie 15.30.

Pisanki zgłoszone do konkursu zostaną wyeksponowane na wystawie 7 kwietnia 2017 r., podczas Jarmarku Wielkanocnego. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody. Laureaci i pozostali uczestnicy konkursu zostaną telefonicznie powiadomieni o dokładnym terminie i miejscu.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin konkursu--->kliknij