czwartek, 09 marca 2017 17:05
plakat

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Szczecinku serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne pn.: Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców – wsparcie sektora turystycznego w województwie zachodniopomorskim, które odbędzie się 21 marca br. o godz. 10:00, w sali nr 106 (I piętro) Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16. Celem spotkania informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców na inwestycje w produkty i atrakcje sektora turystycznego województwa zachodniopomorskiego. Podczas spotkania umówiona zostanie pełna dokumentacja konkursowa dla działania 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 oraz przedstawione zostaną informacje na temat innych możliwych źródeł dofinansowania dla branży turystycznej.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP, czyli:

1. mikroprzedsiębiorców,
    2. małych przedsiębiorców oraz