Uroczystości wyzwolenia Świdwina
poniedziałek, 06 marca 2017 13:26

 

W piątek 3 marca na Placu Konstytucji 3 Maja odbyła się coroczna uroczystość z okazji wyzwolenia Świdwina.
Po zakończeniu mszy w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, uczestnicy uroczystości przeszli pod Pomnik Pamięci Poległym i Pomordowanym Żołnierzom. Po przemówieniach władz miasta oraz dowódcy 1 SLT w Świdwinie i przeczytaniu apelu poległych oddano salwę honorową. Następnie przedstawiciele samorządów, służb mundurowych, firm i instytucji oraz zakładów pracy złożyli kwiaty pod pomnikiem. Z ramienia Starostwa Powiatowego na uroczystości obecna była Przewodnicząca Rady Powiatu Danuta Malitowska, a także Starosta Świdwiński Mirosław Majka.
IMG_9379
W piątek 3 marca na Placu Konstytucji 3 Maja odbyła się coroczna uroczystość z okazji wyzwolenia Świdwina.
Po zakończeniu mszy w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, uczestnicy uroczystości przeszli pod Pomnik Pamięci Poległym i Pomordowanym Żołnierzom.
Po przemówieniach władz miasta oraz dowódcy 1 SLT w Świdwinie i przeczytaniu apelu poległych oddano salwę honorową. Następnie przedstawiciele samorządów, służb mundurowych, firm i instytucji oraz zakładów pracy złożyli kwiaty pod pomnikiem. Z ramienia Starostwa Powiatowego na uroczystości obecna była Przewodnicząca Rady Powiatu Danuta Malitowska, a także Starosta Świdwiński Mirosław Majka.

 

 

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 211 gości