MSZA ŚWIĘTA AMAZONEK
czwartek, 23 lutego 2017 15:24

am22 lutego o godz. 9.00 w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Świdwinie odbyła się Msza Święta, w szczególności w intencji naszych koleżanek, które zmagają się z trudami walki z chorobą. Modlitwa za członkinie, za ich działalność oraz wzajemną pomoc w walce z chorobą. Msza sprawowana była również w intencji rodzin chorych, którzy potrzebują siły na wspieranie swoich najbliższych w tak trudnym czasie, oraz za koleżanki które tę walkę przegrały.

Na tę uroczystość zaproszono również gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością m.in. z-ca Burmistrza Miasta Świdwin Pani Urszula Cieślińska, Przewodnicząca Rady Powiatu Świdwińskiego Pani Danuta Malitowska, Radna Powiatu Świdwińskiego Pani Krystyna Wojnicka i Pani Barbara Marszałek Siuda. Po Mszy Świętej Amazonki i goście spotkali się w Klubie Amazonek przy skromnym poczęstunku, aby powspominać o minionych latach i z nadzieją snuć plany na przyszłość.

Świdwińskie Stowarzyszenie „Amazonka”