„Fundusze Europejskie na tworzenie i rozwój ośrodków wychowania przedszkolnego”
wtorek, 21 lutego 2017 11:54

lpiLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Szczecinku serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne pn.: Fundusze Europejskie na tworzenie i rozwój ośrodków wychowania przedszkolnego, które odbędzie się 28 lutego br. o godz. 10:00, w sali narad Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16. Celem spotkania informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat aktualnie ogłoszonego naboru wniosków dla działania 8.1 Upowszechnienie edukacji przedszkolnej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Podczas spotkania omówiona zostanie pełna dokumentacja konkursowa dla działania 8.1 Upowszechnienie edukacji przedszkolnej oraz sposób składania wniosków o dofinansowanie w ramach tego działania.

Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych pragnących otworzyć przedszkole oraz podmiotów prowadzących placówki wychowania przedszkolnego.

Do pobrania:

Program spotkania informacyjnego pn. Fundusze Europejskie na tworzenie i rozwój ośrodków wychowania przedszkolnego”--->kliknij

Formularz zgłoszeniowy--->kliknij

lpi