„Wiedza i sport jako forma rehabilitacji dla niepełnosprawnych”
czwartek, 09 lutego 2017 12:18
a

Podsumowanie zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych pod nazwą: „Wiedza i sport jako forma rehabilitacji dla niepełnosprawnych” z zawartej umowy nr SO.524.1.3.2016 ze Starostwem Powiatowym w  Świdwinie i Stowarzyszeniem „Amazonka”. Dzięki zadaniu publicznemu powierzonemu przez Starostwo Powiatowe w Świdwinie naszemu Stowarzyszeniu, nasze członkinie i osoby z terenu powiatu mogły korzystać z zajęć prowadzonych na basenie, przez instruktora – Panią Agatę Pawłowską.

Odbyło się dziesięć spotkań od września do grudnia pod okiem instruktora, który pokazywał jakie ćwiczenia pomagają w usprawnieniu naszego ciała, stawów i samopoczucia. Zajęcia te dały nam dużą satysfakcję oraz wiedzę jak my osoby niepełnosprawne możemy radzić sobie za pomocą ćwiczeń z naszą niepełnosprawnością.

Świdwińskie Stowarzyszenie "Amazonka"