Studia w Łobzie

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie zaprasza na studia licencjackie oraz podyplomowe w Łobzie.

Więcej…
 
OGŁOSZENIE O NABORZE KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW KOMISJI KONKURSOWEJ

I. Informacje ogólne:

W związku z ogłoszeniem przez Zarząd Powiatu w Świdwinie w dniu 29 grudnia 2016 r. otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2017 roku w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa oraz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego Starostwo Powiatowe w Świdwinie zaprasza do wskazania przedstawicieli organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3. ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 1817), na kandydatów do komisji konkursowej opiniującej złożone oferty.

Więcej…
 
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2017 roku

Załącznik do Uchwały Nr 70/157/16  Zarządu Powiatu w Świdwinie  z dnia 29 grudnia 2016 r.

Zarząd Powiatu w Świdwinie
ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2017 roku

PODSTAWA PRAWNA

Konkurs ogłoszony jest na podstawie :

1) Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  (tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 1817),

2) Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r.  w sprawie wzorów ofert  realizacji zadania publicznego i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji  zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych  zadań (Dz.U. z 2016 r. poz. 1300).

ADRESACI  KONKURSU

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 1817).

Więcej…
 
Informacja

W dniu 26 stycznia 2017 r. o godz. 13 00 w sali konferencyjnej  Starostwa Powiatowego odbędą się obrady XXVII sesji Rady Powiatu w Świdwinie z następującym porządkiem obrad:

Więcej…
 
Mobilny Punkt Informacyjny w Świdwinie

plakatMPILokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wraz ze Starostwem Powiatowym w Świdwinie, serdecznie zapraszają na indywidualne spotkanie – rozmowę  ze specjalistą ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, podczas którego będzie można otrzymać informację m.in. o:

Więcej…
 
Informacja

Z uwagi na zmiany w organizacji Programu Profilaktycznego Raka Piersi przez Ministerstwo Zdrowia nie są wysyłane indywidualne zaproszenia na bezpłatne badania mammograficzne do kobiet urodzonych w roku 1966 oraz 1967. Dlatego ważne jest, aby informacja o wskazaniu do wykonania badania dla kobiet urodzonych w tych latach, dotarła zarówno przez media, jak i rodziny i pracodawców. Stąd nasz apel o propagowanie informacji o przyjeździe mammobusu do wszystkich, którym nie jest obojętne zdrowie kobiet. Niezwykle ważne jest, aby badanie wykonywać od 50 roku życia, co daje możliwość odbycia pełnych 10 rund badań przesiewowych oraz wykrycie ewentualnych zmian nowotworowych we wczesnym etapie ich rozwoju. Panie, które w 2017 kończą 50 lat właśnie w tym roku wchodzą do Programu, który umożliwia badania bezpłatne i bez skierowania.

Więcej…
 
Kolejne sukcesy "Iskry"

Studio Tańca „Iskra" rywalizowało na turnieju tanecznym „O Puchar Szczecina". Jest to bardzo prestiżowe wydarzenie w tanecznym kalendarzu co podkreśla międzynarodowa obsada komisji sędziowskiej (Niemcy, Czechy). Tancerze po raz kolejny nie zawiedli swoich kibiców i uplasowali się w ścisłej czołówce:

Więcej…
 
Plan Mobilności Miejskiej
plan
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

Strona 11 z 315

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 206 gości