Zaproszenie

MKS Mieszko zaprasza na  mecz o mistrzostwo III LIGI:  MKS Mieszko vs Bronek Koszalin

Więcej…
 
KB SPRINT ŚWIDWIN W GDYNI
17392798_301867430230923_277158412_n

19 marca br. wzięliśmy udział w 2 edycji Onico Półmaraton Gdynia 2017r. W imprezie startowało około 6 000 zawodników, wśród nich byli również reprezentanci ponad 30 krajów Europy i Afryki . Atmosfera na trasie była fantastyczna, kibice zrobili wszystko, żeby umilić czas wszystkim zawodnikom. Zawody w Gdyni rozpoczęły wyścig o zdobycie Korony półmaratonów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego startu, część z nas zrobiła planowaną „życiówkę”. Kolejny półmaraton 26 marca w Poznaniu.

Więcej…
 
Kto w sercu i pamięci pozostaje – nie umiera nigdy!!!

Piłkarscy oldboje, przyjaciele, znajomi i przedstawiciele samorządów Powiatu, Miasta, Gminy Świdwin oraz Gminy Sławoborze w sobotę 18 marca 2017 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Jana Pawła II 5 w Świdwinie, w związku ze zbliżającą się kolejną rocznicą śmierci Zbigniewa Rausa uczcili pamięć o nim. Kiedy żył znali go tu niemal wszyscy. O sporcie wiedział wszystko, Mawiano o nim - „alfa i omega” świdwińskiego sportu, człowiek „orkiestra”. Trener i działacz sportowy - w tym twórca rozgrywek Pomorskiej Ligi Oldbojów w Piłce Nożnej. Niezwykle kompetentny i życzliwy dla przyjaciół sportu. Wspólnymi siłami zorganizowano tu cykliczny już V Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów.

Więcej…
 
Szkoła cukrzycy

Szkoła Cukrzycy zaprasza na kolejne spotkanie wszystkich zainteresowanych. Temat spotkania: Retinopatia, nefropatia, neuropatia - łatwiej zapobiegać niż leczyć. Stopa cukrzycowa.

Więcej…
 
Informacja

Terminarz posiedzeń komisji Rady Powiatu w Świdwinie w miesiącu marcu 2017 r.

 

Więcej…
 
Zrób mammografię na wiosnę !
m

Z uwagi na zmiany w organizacji Programu Profilaktycznego Raka Piersi przez Ministerstwo Zdrowia nie są wysyłane indywidualne zaproszenia na bezpłatne badania mammograficzne do kobiet urodzonych w roku 1966 oraz 1967. Dlatego ważne jest, aby informacja o wskazaniu do wykonania badania dla kobiet urodzonych w tych latach, dotarła zarówno przez media, jak i rodziny i pracodawców. Stąd nasz apel o propagowanie informacji o przyjeździe mammobusu do wszystkich, którym nie jest obojętne zdrowie kobiet. Niezwykle ważne jest, aby badanie wykonywać od 50 roku życia, co daje możliwość odbycia pełnych 10 rund badań przesiewowych oraz wykrycie ewentualnych zmian nowotworowych we wczesnym etapie ich rozwoju. Zrób mammografię na wiosnę!

Panie, które w 2017 kończą 50 lat właśnie w tym roku wchodzą do Programu, który umożliwia badania bezpłatne i bez skierowania.

Więcej…
 
Pierwszy etap budowy bloku operacyjnego zakończony

IMG_9582Powiat Świdwiński jako partner inwestycyjny wraz z operatorem szpitala - Przyjazny Szpital w Połczynie - Zdroju Sp. z o.o. zakończył pierwszy etap tj. roboty budowlane polegające na budowie bloku operacyjnego. Kolejnym etapem jest wyposażenie w niezbędny sprzęt. Wartość robót budowlanych 2 400 000 zł

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Sukcesy tancerzy z "Iskry"

Tancerze „Iskry" bardzo dobrze będą wspominać pierwszy turniej po zimowej przerwie, który odbył się 04.03.2017 w Szczecinku. ”OTTT o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok co roku gromadzi pary z całej Polski, co czyni go jednym z największych turniejów tańca towarzyskiego w naszym regionie. Podopieczni Katarzyny Radomskiej nie zawiedli naszych oczekiwań i uplasowali się w ścisłej czołówce swoich kategorii:

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 316

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 122 gości